Konsumencki Lider Jakości – GRAND PRIX 2017 dla firmy INTEX

23 sty 2018

Marka Intex otrzymała prestiżowy tytuł „Konsumencki Lider Jakości – GRAND PRIX 2017”, przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich przeprowadzonych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości. Polscy konsumenci po raz kolejny docenili najwyższą jakość produktów Intex.

Wyróżnienie Grand Prix w ogólnopolskim programie „Konsumencki Lider Jakości 2017” wskazuje ambasadorów najwyższej jakości produktów na polskim rynku. Przyznawane jest wąskiemu gronu marek, które zdobyły najwyższe oceny w badaniu konsumenckim i są postrzegane jako liderzy nie tylko wąskich kategorii produktowych, ale całej branży. Badanie przeprowadzone w 2017 roku potwierdziło, że Intex należy do elitarnej grupy najlepiej postrzeganych oraz ocenianych marek.

„Konsumencki Lider Jakości”  to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI mają na celu wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Jego wyniki podsumowuje raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za jakościowo najlepsze na rynku.

Dziękujemy!

INTEX